Animal Crossing: New Horizons به پرفروش ترین بازی ویدئویی در تاریخ ژاپن تبدیل شد


طبق گزارشی جدید، Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین بازی تاریخ ژاپن شناخته می شود.

طبق وب سایت Game Data Library، که داده های مربوط به فروش بازی های ویدیویی در ژاپن، Animal Crossing: New Horizons را جمع آوری می کند. این بازی اکنون به عنوان پرفروش ترین بازی ویدئویی در تاریخ ژاپن شناخته می شود. این بازی تاکنون 10.45 میلیون نسخه در ژاپن فروخته است. پیش از این عنوان پرفروش ترین بازی تاریخ ژاپن برای مدت طولانی بود پوکمون قرمز و سبز متعلق به Play Pokemon Red and Green در سال 1996 منتشر شد و تا به امروز 10.23 میلیون نسخه فروخته است.

Animal Crossing: New Horizons تنها دو سال پیش برای نینتندو سوییچ منتشر شد و توانست در مدت زمان کوتاهی به این رکورد دست یابد. در همین حال، پس از انتشار سه بازی از پنج بازی پرفروش تاریخ ژاپن که عبارتند از Pokemon Red and Green، Pokemon Gold and Silver و Super Marion Bros. بیش از 20 سال گذشت.

پنجمین بازی پرفروش تاریخ ژاپن بازی Super Smash Bros Ultimate است که در سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوییچ منتشر شد. به طور کلی، در بین 20 بازی پرفروش تاریخ ژاپن، 6 عنوان از کنسول سوییچ وجود دارد که می توان به Mario Kart 8 Deluxe، Pokemon Sword and Shield، Splatoon 2 و Splatoon 3 اشاره کرد.

طبق گفته نینتندو، Animal Crossing: New Horizons 40.17 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. یعنی بیش از 35 درصد از کاربران سوییچ این بازی را خریداری کرده اند. جالب است بدانید تنها بازی با فروش معادل 48.1 میلیون نسخه Mario Kart 8: Deluxe بالاتر از Animal Crossing: New Horizons است. در جدول پرفروش‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ قرار دارد.

همچنین شایان ذکر است که New Horizons بیش از سه برابر Animal Crossing: New Leaf فروش داشت. با بیش از 12 میلیون نسخه فروش، New Leaf پرفروش ترین بازی در سری Animal Crossing بود.

سازندگان سری بازی Animal Crossing طی یک مصاحبه آنلاین در CEDEC درباره تاریخچه و آینده این سری صحبت کردند. آنها معتقد بودند که راز موفقیت این سری، ویژگی متمایز هر بازی نسبت به نسخه قبلی آن است. آیا کیوگوکو، مدیر افق های جدید او در طول مصاحبه خود گفت که با حفظ نکات مثبت نسخه های قبلی، هر بازی باید با کار قبلی خود متفاوت باشد. به عبارت دیگر سازندگان بر این باورند که این مجموعه بدون ایجاد تغییرات نمی تواند دوام زیادی داشته باشد.

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید