BNB چین فعالیت خود را از سر گرفت!


شبکه BNB چین (BNB Chain) که به دلیل هک زنجیره ای به طور موقت به حالت تعلیق درآمده بود، از 7 اکتبر 2022 فعالیت خود را از سر گرفت.

زنجیره BNB، بلاک چین بومی صرافی بایننس است. بر اساس آخرین اطلاعیه، این شبکه از 16 مهرماه فعالیت خود را از سر گرفته است. BnB China به دلیل یک سری تخلفات برای مدت کوتاهی تعلیق شد.

گروه های هارون

بیشتر بخوانید: بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022

آغاز شبکه BNB در چین

بلاک چین گزارش داد که اعتبار سنجی شبکه نیز در حال بررسی وضعیت هستند. بهبود زیرساخت های جامعه BNB هستند. چند ساعت قبل از رفع تعلیق شبکه، BNB Chain در توییتی به جامعه توییتر اعلام کرد که اعتبار سنجی ها در تلاش هستند تا حساب های هک شده را متوقف کنند.

BNB چین فعالیت خود را از سر گرفت!

مطالعات اولیه نشان می دهد که تقریبا 100 میلیون دلار ارز دیجیتال ساعاتی پس از هک، شبکه بایننس هوشمند چین رسما وجوه دزدیده شده را حدود 70 تا 80 میلیون دلار تخمین زد. حدود 7 میلیون دلار از این پول سرقت شده مسدود شده است.

جزئیات هک زنجیره ای BNB

چانگ پنگ ژائو (چانگ پنگ ژائو)، بنیانگذار مدیر عامل بایننس در مورد آخرین تحولات توییت کرد و اعلام کرد که در بحبوحه تعطیلی شبکه، از وام دهندگان خواسته شده است که به طور موقت BSC برای متوقف کردن این کار برای جلوگیری از مشکلات انجام می شود. ژائو همچنین به کاربران اطمینان داد که وجوه معلق آنها امن است.

کارآگاهان اینترنتی در توییتر به طور فعال موضوع شبکه زنجیره BNB را هک کنید آنها بررسی می کنند بسیاری از این افراد فکر می کنند که هکر خوب است 400 میلیون دلار یک دارایی مسدود شده در زنجیره BNB وجود دارد. تتر این را اعلام کرد آدرس کیف پول هکر در لیست سیاه قرار گرفته است.

هک BNB چین چند هفته پس از آن صورت گرفت که زنجیره BNB اقدامات امنیتی را برای محافظت از کاربران در برابر حملات مخرب معرفی کرد. AvengerDAO به مبارزه با کلاهبرداری، بازیگران مخرب و سوء استفاده های احتمالی اختصاص داده شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد راه اندازی BNB چین چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید