Diablo Immortal بیش از 20 میلیون بار دانلود شده است


اکانت توییتر Diablo Immortal اعلام کرد که بازی به بیش از 20 میلیون نصب رسیده است.

Diablo Immortal را می توان یکی از پرحادثه ترین بازی های صنعت بازی های ویدیویی دانست. تصادفی به این معنا که انتقادات زیادی از سوی کاربران دریافت کرد. در زمان راه‌اندازی، پیشرفت به شدت به پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای برای رسیدن به خط پایان وابسته بود و همین امر منجر به انتقاد از آن شد.

با این حال، بازی به موفقیت تجاری متفاوتی دست یافت. Diablo Immortal توانست در دو هفته اول اکران خود 24 میلیون دلار به دست آورد. همچنین در هفته اول انتشار بیش از 10 میلیون بار نصب شد و به بزرگترین نسخه در این سری (حداقل از نظر تعداد) تبدیل شد.

حالا اسپین آف سری دیابلو به رکورد جدیدی رسیده است. اکانت توییتر Diablo Immortal اعلام کرد که این بازی اکنون بیش از 20 میلیون بار در تمامی پلتفرم ها نصب شده است. رایگان بودن Diablo Immortal قطعا یکی از مواردی است که باعث شده بسیاری از بازیکنان این بازی را امتحان کنند. به همین مناسبت، بلیزارد اینترتینمنت جوایز مختلف درون بازی را در نظر گرفته است که بازیکنان با ورود به حساب کاربری خود دریافت خواهند کرد.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ آیا از تجربه Diablo Immortal لذت بردید؟ Diablo Immortal هم اکنون برای رایانه های شخصی، اندروید و iOS در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید