Electronic Arts احتمالاً Need for Speed ​​جدید را در ماه جولای ارائه خواهد کرد


ساعاتی پیش، تام هندرسون گزارش انحصاری جدیدی را در وب‌سایت eXputer منتشر کرد که اطلاعات جدیدی در مورد پروژه‌های Electronic Arts از جمله Need for Speed ​​و FIFA ارائه می‌کرد.

طبق اظهارات اخیر هندرسون هستظاهرا EA برنامه ریزی دقیقی برای ماه جولای دارد و منابع تایید کرده اند که این شرکت قصد دارد بازی های مختلفی را معرفی کند. این مرد ابتدا به بازی مورد انتظار Skate 4 اشاره کرد. الکترونیک آرتز علاوه بر ارائه این اثر، بدیهی است که در ماه جولای دموی نسخه جدید فیفا و Need For Speed ​​را نیز خواهد داشت. با این حال، تاریخ دقیق انتشار تریلر هر یک از این سه بازی مشخص نیست و احتمالا EA نسخه های جدید فیفا و Need for Speed ​​را در نیمه دوم جولای منتشر خواهد کرد.

همانطور که می دانید، EA اواخر زمستان گذشته اعلام کرد که میزبان رویداد EA Play در سال آینده نخواهد بود. تا در زمان مناسب و زمانی که همه چیز آماده است اطلاعاتی در مورد آثار جدید خود به مصرف کنندگان ارائه دهد. اما با توجه به موارد فوق، این شرکت در مدت زمان کوتاهی آثار مختلفی را معرفی خواهد کرد.

تام هندرسون در ادامه به تشریح نسخه های جدید فیفا و Need for Speed ​​می پردازد. به گفته وی، بازی جدید سری مسابقه‌ای Need For Speed ​​با نسخه‌های قبلی این سری بازی کمی متفاوت خواهد بود. همانطور که به یاد دارید جف برگشت اخیراً اعلام شد که نسخه جدید از گرافیک واقع گرایانه بهره خواهد برد و همچنین شاهد حضور عناصر بصری خاص با سبک انیمه در این اثر خواهیم بود. به گفته یکی از منابع، ظاهرا طراحی شخصیت جدید Need for Speed ​​شباهت زیادی به سبک هنری آثار مشابه این سری دارد. Boondocks یک تلویزیون خواهد داشت. این اثر از سال 2005 تا 2014 برای بینندگان پخش شد.

جف گراب گفت که سازندگان این اثر سبک هنری مشابه تبلیغات ماشینی را برای این بازی در نظر گرفته اند. حرکت ماشین و مواردی از این دست و انتشار شعله های آتش متحرک جزییاتی است که معمولا در تبلیغات می بینیم. همچنین به گفته جف گراب، منبع شخصی، در این بازی شاهد خروج آتش، باد و دود از خودروها در حین حرکت و شتاب خواهیم بود.

احتمالاً نام خوبی خواهد داشت جلسات به Need for Speed ​​جدید اضافه شود. بنابراین بازیکنان می توانند در قسمت های مختلف نقشه یکدیگر را ملاقات کرده و با یکدیگر به رقابت بپردازند. تام هندرسون در ادامه می گوید که هنوز نام نسخه جدید Need for Speed ​​مشخص نیست. او نمی داند که آیا Need for Speed: Unbound نام رسمی نسخه جدید است یا به عنوان رمز این اثر استفاده می شود.

والپیپر از سری بازی های Need for Speed ​​شرکت الکترونیک آرتزاین مرد در ادامه به توضیح نسخه جدید فیفا پرداخت. همانطور که می دانید FIFA 23 آخرین نسخه از این سری بازی ها با نام «فیفا» خواهد بود و پس از انتشار این اثر، همکاری الکترونیک آرتز و فیفا به پایان می رسد. ظاهرا سازندگان قصد دارند مسابقات لیگ بانوان را به نسخه جدیدی منتقل کنند و FIFA 23 را به عنوان یک اثر یکپارچه تر در دسترس عموم قرار دهند.

از طرفی جام جهانی مردان و زنان در این نسخه خواهد بود. اضافه شدن احتمالی قابلیت کراس گیم به بازی به عنوان اولین نسخه از سری بازی های فیفا که این قابلیت را دریافت می کند، یکپارچگی فیفا 23 را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. البته طبق اعلام رسمی سازندگان بازی رسمی فیفا 22 وب سایت، قابلیت های crossplay در آینده نزدیک در این کار آزمایش خواهد شد.

امباپه در فیفا 22

اخیرا شایعاتی مبنی بر رایگان بودن فیفا 23 در محافل مختلف منتشر شده است. با این حال، تام هندرسون غیر از این فکر می کند و نسخه جدید را یک بازی تمام عیار پولی می داند. EA در ماه می اعلام کرد که در جولای 2023 با معرفی سری بازی های EA Sports FC، علاوه بر حفظ بیش از 300 امتیاز رسمی، دوره جدیدی را آغاز خواهد کرد.

به گفته ناشران، به لطف حفظ این قراردادها، این سری جدید از بازی‌ها همان تجربیاتی را داشت که هواداران با تیم‌ها، جام‌ها، ورزشکاران و لیگ‌های مختلف داشتند که در دوران حضور در فیفا از آن لذت می‌بردند. از سوی دیگر هنوز سرنوشت فیفا مشخص نیست و مشخص نیست فدراسیون فوتبال پس از پایان قرارداد با EA چه برنامه هایی دارد.
نظر شما درباره اظهارات اخیر تام هندرسون چیست؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید