Far Cry 5 در لیست بازی های جدید نیمه دوم ژوئن 2022 قرار دارد


لیست بازی های جدید و نیمه دوم ژوئن 2022 در سرویس Xbox Game اعلام شد که در آن شاهد بازی هایی مانند Far Cry 5 و FIFA 22 هستیم.

در جدیدترین اخبار بازی، لیست بازی های جدید و نیمه دوم ژوئن 2022، سرویس Xbox Gamepas اعلام شد. مشترکین بازی می توانند از امروز بازی های Shadowrun Trilogy را انجام دهند (ابر و کنسول) و Total War: Three Kingdoms (PC) را دریافت کنید و آنها را تجربه کنید. مشترکین Xbox Game Pass Ultimate می توانند انتظار داشته باشند که FIFA 22 را در 23 ژوئن (2 ژوئیه) از طریق EA Play اضافه کنند..

بازی Naraka: Bladepoint در تاریخ 23 ژوئن (2 ژوئیه) برای بازی منتشر خواهد شد. اما لیست بازی های جدید شامل Far Cry 5 می شود یوبی‌سافت همچنین اعلام کرد که از اوایل ژوئیه (۱۰ تیر) در کنسول‌ها، رایانه‌ها و دستگاه‌های ابری در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت. همچنین در روزهای اخیر دو بازی Teenage Mutant Ninja Turtles به بازی اضافه شده است: Shredder’s Revenge و Omori.

بازی‌های جدید Xbox Game Pass

لازم به ذکر است که اعضای Game Pass Ultimate از آغاز ماه نو میلادی. تا زمان درج برگه های جدید یک بسته لباس برای آینده خانم مارول که در انتقام جویان مارول و یک بسته Pass Tense Razorback برای Halo Infinite دسترسی وجود خواهد داشت. همچنین کاربران بازی Naraka: Bladepoint همچنین بسته‌های بیداری را در بازی Ultimate دریافت می‌کند.

همچنین یک اشتراک ۲۰ روزه رایگان سرویس پخش Paramount Plus برای کاربران Ultimate GamePass در بریتانیا وجود دارد که اکنون در سایر کشورها در دسترس است.

اما طبق معمول با ورود بازی های جدید، گروهی از بازی ها نیز باید بازی را ترک کنند که تا پایان نیمه دوم ژوئن 2022 باید بازی را ترک کنند که شامل FIFA 20، Jurassic World Evolution، Last Stop و MotoGP 20 می شود. کاربران تا 30 ژوئن (9 تیر) فرصت خواهند داشت تا این بازی ها را تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید