Minions: Rise of Gru در اولین روز اکران خود ده میلیون دلار فروخت


Minions: افزایش فروش 10 میلیون دلاری Gru در روز اول شگفت‌انگیز و چشمگیر است. به نظر می رسد دومین فیلم دنیای مینیون موفقیت خوبی خواهد داشت.

Minions: The Rise Of Gru دومین قسمت از دنیای مینیون ها است. قسمت اول در سال 2015 منتشر شد و 115 میلیون دلار سود اولیه داشت. Minions اولین بار در Despicable Me ظاهر شد. اما محبوبیت آنها به حدی بود که کمپانی ایلومینیشن تصمیم گرفت این موجودات را در اثری جداگانه ارائه کند و ماجراجویی های آنها را روی صفحه نمایش دهد.

آقای بیلت

اکنون، هفت سال بعد، Minions: The Rise Of Gru اکران محدود خود را در سینما آغاز کرده است. برخلاف قسمت قبلی که بر روی مینیون ها تمرکز داشت، در این قسمت گرو 12 ساله نیز حضور دارد. به نظر می رسد مینیون ها بالاخره استاد شرور خود را پیدا کرده اند. در خلاصه داستان این قسمت آمده است، در این قسمت، گورو نوجوان تلاش می کند تا به عضوی از گروه supervillain تبدیل شود. اما او با طرد شدن آنها روبرو می شود و تصمیم می گیرد خود را به ابرشرورها ثابت کند.

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی انیمیشن Sing 2

ده میلیون دلار فروش برای Minions: The Rise Of Gru

فروش Minions: The Rise Of Gru در اولین روز اکران به ده میلیون دلار رسید. آیا این یک فروش ناامید کننده برای Illumination است؟ نه هنوز!

نکته ای که باید در نظر داشت این است که Minions: The Rise Of Gru یک نسخه محدود است. شرکت ایلومینیشن قصد دارد تعداد سالن های انیمیشن Minions: The Rise Of Gru را همزمان با چهارم جولای، روز استقلال آمریکا به 3350 سالن برساند و پس از مدتی 1500 سالن دیگر به آن اضافه کند. چنین روش غربالگری در آمریکا نسبتاً استاندارد است. معمولاً، شرکت‌ها تصمیم می‌گیرند که با فروش محدودی که دریافت می‌کنند، چقدر روی تبلیغات و انتشار گسترده فیلم مانور دهند.

فروش Minions: Rise of Gru

چیزی که ایلومینیشن را امیدوار به فروش قسمت دوم Minions می کند، محبوبیت موجودات زرد دوست داشتنی در بین کودکان و نوجوانان است. شاید این محبوبیت فروش 3.55 میلیارد دلاری را برای تمام قسمت های این فرنچایز به ارمغان آورد.

همچنین بر خلاف میانگین نمرات منتقدان، مخاطبان به انیمیشن Minions: The Rise Of Gru امتیاز A داده اند که نشان می دهد از این اثر و همچنین قسمت های قبلی رضایت کامل دارند. (همه قسمت های این فرنچایز دارای رتبه A هستند.) این رضایت شرکت را همچنان به جادوی این موجودات زرد امیدوار می کند.

اگرچه انیمیشن Minions: The Rise Of Gru در اولین روز اکران خود 10 میلیون دلار فروخت. اما لازم به ذکر است که انیمیشن Lightyear شروع کمتری نسبت به قسمت دوم Minions داشت و تقریبا نیمی از Minions را فروخت.

تاکنون تنها Sonic the Hedgehog 2 توانسته است یک آخر هفته افتتاحیه خوب با فروش ناامیدکننده روز اول داشته باشد. باید دید که آیا Minions: The Rise Of Gru می تواند فروش خوبی در آخر هفته مانند سایر قسمت های این فرنچایز داشته باشد یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره فروش 10 میلیون دلاری Minions: The Rise Of Gru چیست؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید