Sam Lake: داستان Alan Wake 2 بسیار بزرگ خواهد بود


به تازگی سام لیک، نویسنده و کارگردان Alan Wake 2 جزئیاتی از داستان گسترده و عظیم آن ارائه کرده است.

Remedy Entertainment در حال کار بر روی Alan Wake 2 است. توسعه این بازی بیش از یک دهه است که مورد درخواست طرفداران بوده و در نهایت با انتشار تریلر فیلمی خبر ساخت آن تایید شد. Alan Wake 2 به عنوان بازی جدید ترسناک بقا Remedy تغییر بزرگی برای این سازنده خواهد بود. به همین دلیل است که بسیاری از بازیکنان مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی هستند. حالا با توجه به آخرین مصاحبه Sam Lake، به نظر می رسد که سازندگان Alan Wake 2 نیز از توسعه آن بسیار هیجان زده هستند.

به تازگی سام لیک، نویسنده و کارگردان خلاق Alan Wake 2، اطلاعاتی در مورد روند نوشتن داستان خود در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است. سم لیک اعلام کرد که او و نویسنده اصلی بازی، کلی مورفی، بخش‌های زیادی از داستان را نوشته‌اند. آنها قبلاً در هیچ بازی ویدیویی این سطح از همکاری را نداشته اند. سام لیک سپس داستان Alan Wake 2 را “هیولا” نامید که نشان از عظمت آن دارد. به نظر می رسد که تیم داستان سرایی Remedy پس از تعطیلات خود به سر کار بازگشته اند، بنابراین آنها احتمالاً کارهای بیشتری در این زمینه دارند.

اوایل امسال، Remedi تایید کرد که Alan Wake 2 وارد تولید کامل شده است. با این حال، این سازنده گفته است که هیچ اطلاعات جدیدی از این بازی در تابستان پیش رو منتشر نخواهد شد و بازیکنان نباید انتظار نمایش جدیدی از این بازی را در قالب تیزر یا تریلر داشته باشند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید