Soulframe یک بازی فانتزی MMO است که توسط سازنده Warframe تولید شده است


Digital Extremes در جریان رویداد سالانه Tenukan اعلام کرد که در حال توسعه یک بازی فانتزی MMO به نام Soulframe است.

در میان جدیدترین اخبار بازی با خبر شدیم که Digital Extremes سازنده بازی Warframe از یک بازی جدید رونمایی کرده است. Digital Extremes در طول رویداد سالانه TennoCon اعلام کرد که در حال کار بر روی دومین MMO فانتزی خود، Soulframe است، اما جزئیات بیشتری در حال حاضر در دسترس نیست.

Warframe یک بازی رایگان و سوم شخص اکشن MMO (بازی آنلاین انبوه چند نفره) است که از زمان انتشار آن در سال 2013 به لطف انتشار منظم محتوای جدید محبوبیت پیدا کرده است. این بازی بر روی پلتفرم های زیادی از جمله پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی قابل تست است.

جف کروکس و استیو سینکلر آنها مسئول تیم سازنده بازی Soulframe هستند. ربکا فورد او قبلاً مدیر اجرایی و مدیر ارشد اجرایی Digital Extremes بود، اکنون به عنوان مدیر ارشد نوآوری Warframe خدمت می کند. ربکا فورد قبلا به عنوان صداپیشه برای لوتوس، شخصیت راهنمای بازیکن در بازی Warframe کار می کرد.

با وجود اینکه بازی جدیدی در راه است، Warframe به کار خود ادامه می دهد. MMO آینده میزبان یک به روز رسانی بزرگ به نام The Duviri Paradox خواهد بود که عناصر سرکش را از طریق یک محیط جهان باز جدید به بازی می آورد. پشتیبانی قوی Digital Extremes از Warframe در طول سالیان متمادی، طرفداران بسیاری از ژانر فانتزی MMO را به خود جلب کرده است که می توانست تاثیر زیادی در موفقیت Soulframe داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید