Splatoon 3 در ماه سپتامبر 2.7 میلیون نسخه فیزیکی در ژاپن فروخت


Splatoon 3 یک موفقیت مالی بزرگ برای نینتندو به خصوص در ژاپن بود. اکنون به لطف انتشار آمار فروش سپتامبر برای نسخه های فیزیکی در ژاپن، ابعاد این موفقیت را بیشتر درک می کنیم.

طبق آخرین اخبار بازی، Splatoon 3 می تواند 69 درصد از کل فروش نسخه های فیزیکی بازی های ویدیویی در بازار ژاپن در سپتامبر 2022 را به خود اختصاص دهد. ما قبلاً می دانیم که این بازی شوتر برجسته برای کنسول Nintendo Switch طبق گزارش ها 3.45 میلیون فروش داشته است. کپی در ژاپن در سه روز اول انتشار. آماری خیره کننده که به وضوح نشان می دهد که بازی Splatoon 3 رکورد بیشترین فروش اولیه یک بازی ویدیویی در ژاپن را به ثبت رسانده است.

فروش 3.45 میلیون نسخه از بازی Splatoon 3 در سه روز اول در ژاپن با کل فروش نسخه فیزیکی و دیجیتالی اثر مطابقت دارد. اکنون طبق گزارش جدیدی از مجله Famitsu، می دانیم که میزان فروش نسخه فیزیکی Splatoon 3 در ژاپن در ماه سپتامبر حدود 2.7 میلیون نسخه است. برای اینکه بفهمیم بازارهای فیزیکی و دیجیتالی به ترتیب چقدر در فروش کل Splatoon 3 در ژاپن نقش دارند، به آمار کل فروش Splatoon 3 در ژاپن تا پایان سپتامبر نیاز داریم.

همانطور که گفته شد، آنچه در مورد فروش فیزیکی Splatoon 3 در ژاپن جالب است این است که نشان می دهد این محصول تا چه حد بر بازار ماه سپتامبر تسلط دارد. درمجموع، حدود 3.9 میلیون نسخه فیزیکی از بازی های ویدیویی در سپتامبر 2022 در ژاپن فروخته شده است. از این 3.9 میلیون، 2.7 میلیون نسخه فیزیکی برای Splatoon 3 فروخته شد.

موفقیت Splatoon 3 به بازار ژاپن محدود نمی شود و به عنوان مثال این بازی ویدیویی فروش بسیار خوبی در بریتانیا داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید